فیلتر بهداشتی Hygiene fresh
فیلتر Hygiene Fresh در یخچال چه کاربردی دارد؟

فیلتر Hygiene fresh و Hygiene fresh+

فیلتر بهداشتی Hygiene fresh این روزها در بین فروشنده های یخچال و فریزر بسیار به گوش می رسد. یخچال های نسل جدید ال جی از این قابلیت برخوردار هستند. کارایی و کاربرد خوبی که فیلتر هایژن فرش در یخچال ایفا کرده است باعث شده است حسابی سر زبان بیفتد. اما اگر شما هم درباره چند و چون این قابلیت سوال دارید پیشنهاد می کنم با میران کالا همراه باشید تا به صورت کامل شما را با نحوه عملکرد این قابلیت آشنا سازیم.

در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان درباره ی سیستم فیلترینگ ۵ لایه تصفیه هوای یخچال های نسل جدید شرکت ال جی اطلاعاتی ارایه بدهیم. فیلتر هایژن فرش کمک می‌کند تا غذا را تازه تر و به مدت طولانی تری نگه دارید و به طور خودکار پاکیزگی هوای داخل یخچال را تضمین می‌کند. قابلیت Hygiene fresh به مواد غذایی کمک می‌کند در هوای تازه تری نفس بکشند و به طور خودکار پاکیزگی هوای داخل یخچال را تضمین می‌کند.

فیلتر بهداشتی Hygiene fresh

فیلتر بهداشتی Hygiene fresh چیست؟

شرکت ال جی برای اولین بار در میان تمام سازندگان یخچال از فناوری در ساخت یخچال های door in door استفاده کرده است تا مصرف کنندگان از پاکیزگی هوای داخل یخچال و عمر طولانی تر مواد غذایی اطمینان داشته باشند.

یکی از مدیران بخش لوازم خانگی LG در یکی از مصاحبه های خود بیان کرد: (معرفی یخچال های دور این دور با ویژگی Hygiene fresh نقطه اوج پروسه طولانی تحقیق و توسعه است) معنی این سخن می تواند تاکید بر این مسئله باشد که هر چه بیشتر این روند باعث شده تا شرکت ال جی بر روی یخچال های ساخت خود از سیستم فیلتر ۵ گانه هایژن فرش استفاده کند. تا کمک کند غذا را تازه تر و به مدت طولانی تری نگه دارید.

فیلتر بهداشتی Hygiene fresh در یخچال فریزر به نوعی فیلتر گفته می شود که برای تمیز کردن فضای داخل یخچال کاربرد دارد. با توجه به اینکه افراد مواد غذایی مختلف خود را در محیط کاملا بسته یخچال قرار می دهند برند ال جی برای اینکه از رشد باکتری و میکروب های مختلف در داخل یخچال جلوگیری کند از این قابیت رونمایی کرد. به کمک این قابلیت که به فیلتر ۵ مرحله ای شهرت یافته است تمام آلودگی های داخل یخچال تا ۹۹٫۹۹ درصد از بین می روند.

فیلتر ۵ لایه Hygiene fresh حاصل سال ها آزمون و خطای برند کره ای ال جی می باشد که سرانجام به این قابلیت شگفت انگیز منتهی شد تا افراد با خیال راحت بتوانند مواد غذایی محبوب خود را داخل یخچال فریزر ال جی قرار دهند و از سلامت آن ها مطمئن باشند.

 

ویژگی های فیلتر بهداشتی Hygiene fresh

در اغلب یخچال ها از علم تبرید برای جلوگیری از رشد باکتری ها و میکروب ها در مواد غذایی استفاده می‌شود. غافل از اینکه باکتری ها در یخچال هم رشد می کنند. اما شرکت ال جی با سابقه درخشان خود در ساخت یخچال های ساید بای ساید از فناوری فیلتر ۵ گانه هایژن فرش استفاده کرده است تا به طور خودکار هوای آلوده داخل یخچال را تصفیه کند و به مواد خوراکی داخل یخچال کمک کند در هوای تازه تری نفس بکشند.

تبرید چیست؟

ایجاد شرایط مناسب، برای کاهش دمای یک مکان نسبت به محیط آن را تبرید می‌گویند. به بیان دیگر در تحول تبرید حرارت از جسم سرد شونده گرفته شده و به جسم دیگری که دمای کمتری از جسم سرد شونده دارد منتقل می‌گردد. چون در این تحول حرارت از جسم سرد شونده به جسم دیگری منتقل می‌گردد. لذا در تحول تبرید هم گرمایش و هم سرمایش وجود دارد و فقط نحوه استفاده از سیستم آن ها را از هم متمایز می‌سازد. از تبرید در صنعت یخچال سازی برای جلوگیری از رشد باکتری ها و میکروب ها استفاده می شود.

روش عملکرد فیلتر هایژن فرش

فیلتر بهداشتی Hygiene fresh گرد و غبار، باکتری و بوهای نامطبوع را از طریق ۴ مرحله فیلتراسیون کاهش می‌دهد. از فتوکالیست و اشعه uv برای از بین بردن باکتری ها و میکروب ها و از دو لایه کربنی برای از بین بردن بوهای نامطبوع استفاده می کند. فتوکاتالیست و اشعه موجود در آن ۹۹٫۹۹ درصد باکتری ها را از بین می‌برند که توسط شرکت Intertek سازمان ایمنی کیفیت و ایمنی محصولات جهانی و همچنین سازمان تایید کننده کیفیت انگلستان آزمایش و تایید شده است.

فتوکاتالیست چیست؟

فتوکاتالیست ماده ای است که با جذب نور باعث ایجاد واکنش شیمیایی در محیط می‌شود، وقتی اشعه uv به آن برخورد می‌کند مواد آلی اطراف در اثر اکسیده شدن تجزیه می‌گردند به این ترتیب گرد و غبار، میکروب، باکتری و مواد دارای بو پاک می‌شوند و خاصیت خود تمیزکنی بسیار خوبی را دز محیط به وجود می آورند.

دلیل معروفیت فیلتر بهداشتی Hygiene fresh

بحث سلامت و بهداشت در هر مکان و هر چیزی در اولویت قرار دارد. فیلتر هایژن فرش %۹۹ پاکیزگی مواد غذایی، سبزیجات و میوه جات داخل یخچال و فریزر را تضمین می‌کند و از خراب شدن زودرس تمام مواد خوراکی داخل یخچال جلوگیری می‌کند. همچنین با وجود فیلتر هایژن فرش هیچ بوی نامطبوعی که از اثر خراب شدن مواد غذایی و میوه جات که در محیط پخش می شوند را احساس نمی کنید به همین دلیل فیلتر هایژن فرش در دل مصرف کنندگان جا خوش کرده است و شرکت ال جی هم به خاطر استفاده از فیلتر هایژن فرش در ساخت یخچال های نسل جدید خود طرفداران بسیار بیشتری را نسبت به گذشته جذب خود کرده است و روز به روز با کارهای درخشان خود در جهان از رقبای خود در حال سبقت گرفتن است.

چه یخچال هایی از فیلتر بهداشتی Hygiene fresh برخوردار هستند؟

شرکت ال جی با ارائه فیلتر بهداشتی Hygiene fresh که گاهی هایجن فرش نیز خوانده می شود تحویل عظیمی در زمینه رعایت بهداشت در داخل یخچال و فریزرهای خود ایفا کرد. یکی از یخچال های مطرح این کمپانی یخچال X33 است که مجهز به این فیلتر ۵ لایه می باشد. به کمک این فیلتر بهداشتی مواد غذایی مانند مرغ و ماهی که بوهای قلیایی دارند و خیلی زود بوی آن در محیط داخل یخچال پخش می شوند. به کمک فیلتر بهداشتی Hygiene fresh تمام بوهای نامطبوع از بین می رود.