درباره ما

فروشگاه اینترنتی میران کالا ابتدا از طریق صفحه اینستاگرام و اکنون با راه اندازی وبسایت فروش و کانال تلگرام، آماده ارائه مشخصات و توضیحات کامل محصولات و بروزترین قیمت ها به خریداران گرامی است. با سبدی کامل از صوتی و تصویری، ماشین‌های اداری و لوازم جانبی کالای دیجیتال)، لوازم خانگی (لوازم برقی، آشپزخانه و توانایی در ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور، در خدمت همه شما هم میهنان عزیز هستیم.

محصولاتی متنوع و بی نظیر با کیفیت و قیمت مناسب و دارای گارانتی معتبر به شما عرضه خواهیم کرد.
از مزایای خرید اینترنتی می توان به قابلیت انتخاب هدفمند محصولات، مقایسه بهتر محصولات، دسترسی بیشتر و بهتر به خدمات، صرفه جویی در زمان و حذف هزینه های اضافی، دسترسی ساده به کارشناسان و مشاورین فروش و امکان مقایسه برند ها و قیمت ها اشاره کرد.

از آنجا که هدف و ماموریت ما، ساختن آینده بهتر فروش لوازم خانگی است، نام میران کالا را برای خود انتخاب کردیم که به معنای بهترین کالا و مطمئناً در آینده ای نه چندان دور میران کالا با ارائه خدمات صادقانه و محصولات با کیفیت و همه پسند باعث جلب رضایت و اطمینان شما خانواده های عزیز خواهد بود.
امیدواریم تا با یاری خدا و مشارکت شما همراهان گرامی، با ارائه محصولات و خدماتی ارزنده ، سبب آسایش، امنیت و رفاه هر چه بهتر شما عزیزان باشیم.
در این راه تلاش می کنیم تا با اخذ تائیدیه ها و مجوزهای لازم از مراجع ذیربط موجبات اعتماد و رضایت شما بزرگواران را فراهم کنیم.

 

باور های میران کالا چیست :

در میران کالا این باور وجود دارد که خدمات پس از فروش تعیین کننده کیفیت محصولات است چرا که تولید و ارئه محصول در بازار به سادگی اتفاق می‌افتد و این خدمات پس از فروش است که میزان تعهد یک برند در قبال مصرف کنندگان را تعیین می‌کند. مهمترین دغدغه واحد خدمات پس از فروش میران کالا خدمت‌ رسانی صحیح و کسب رضایت مشتریان می‌باشد و به همین جهت با استقرار نرم افزارهای لازم اقدام به کنترل خدمات در واحد خدمات پس از فروش می‌نماید.